РК КИЧЕВО 2020 – ЗРК ГОЛДЕН АРТ

Детали

Датум Ч. League Сезона
31/05/2023 17:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2022/2023

Резултати

ЕкипаКрај
РК Кичево 202010
РК Голден Арт КЛ70