РК КИЧЕВО 2020 – РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД

Детали

Датум Ч. League Сезона
05/11/2022 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Кичево 2020141428
РК Бисинов Фруит Ленд141428