РК КИЧЕВО 2020 – РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД

Детали

Датум Ч. League Сезона
12/11/2023 14:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Кичево 2020140822
РК Бисинов Фруит Ленд211031