РК КИЧЕВО 2020 – РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
24/10/2021 15:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Кичево 2020151227
РК Голден Арт КЛ7192342