РК ИЛИНДЕН ВАРДАР – ЗРК ГОЛДЕН АРТ АЕРОДРОМ

Детали

Датум Ч. League Сезона
07/12/2023 17:00 ПИОНЕРСКА МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Илинден Вардар100919
ЗРК Голден Арт Аеродром020406