РК ИЛИНДЕН ВАРДАР – ЖРК ГЕВГЕЛИЈА

Детали

Датум Ч. League Сезона
09/03/2024 16:15 КАДЕТСКА ЖЕНСКА ЛИГА 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Илинден Вардар201737
ЖРК Гевгелија120719