РК ИЛИНДЕН ВАРДАР – РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР

Детали

Датум Ч. League Сезона
04/11/2023 17:00 ПИОНЕРСКА МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Илинден Вардар070411
РК Еурофарм Пелистер141428