РК ИЛИНДЕН ВАРДАР – ГРК ТИКВЕШ 2014

Детали

Датум Ч. League Сезона
21/10/2023 11:00 ПИОНЕРСКА МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Илинден Вардар050914
ГРК Тиквеш 2014111223