РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7 – РК ВАРДАР НЕГОТИНО

Детали

Датум Ч. League Сезона
02/04/2022 12:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7161430
РК Вардар Неготино140923