РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – РК ВАРДАР 1961

Детали

Датум Ч. League Сезона
16/10/2023 16:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7111021
РК Вардар 1961141832