РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7 – РК РАБОТНИЧКИ

Детали

Датум Ч. League Сезона
15/04/2022 17:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7202040
РК Работнички081321