РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – РК ПАРТИЗАН 2016 СПОРТ

Детали

Датум Ч. League Сезона
12/11/2022 15:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7222951
РК Партизан-2016 Спорт121729