РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – РК МУЛТИ ЕСЕНС

Детали

Датум Ч. League Сезона
22/10/2023 17:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7151530
РК Мулти Есенс101121