РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – РК МУЛТИ ЕСЕНС

Детали

Датум Ч. League Сезона
09/03/2024 13:30 КАДЕТСКА МАШКА ЛИГА - ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7091423
РК Мулти Есенс110920