РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – РК МУЛТИ ЕСЕНС

Детали

Датум Ч. League Сезона
30/04/2024 20:30 МЛАДИНСКА МАШКА ЛИГА - 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7151227
РК Мулти Есенс192039