РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7 – РК МЛАДОСТ 1977

Детали

Датум Ч. League Сезона
30/04/2022 12:30 Прва Лига - Плеј ОФ 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7182240
РК Младост 1977091221