РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – РК МЛАДОСТ 1977

Детали

Датум Ч. League Сезона
21/04/2024 16:00 МЛАДИНСКА МАШКА ЛИГА - 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7141630
РК Младост 1977141630