РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7 – РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР

Детали

Датум Ч. League Сезона
05/11/2022 16:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7071118
РК Еурофарм Пелистер121931