РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР

Детали

Датум Ч. League Сезона
09/04/2024 20:30 МЛАДИНСКА МАШКА ЛИГА - 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7212142
РК Еурофарм Пелистер151227