РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР

Детали

Датум Ч. League Сезона
23/09/2023 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7101121
РК Еурофарм Пелистер172138