РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7 – РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2

Детали

Датум Ч. League Сезона
24/09/2022 12:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7101020
РК Еурофарм Пелистер 2171128