РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2

Детали

Датум Ч. League Сезона
16/12/2023 15:00 КАДЕТСКА МАШКА ЛИГА - ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7141832
РК Еурофарм Пелистер 2192342