Детали

Датум Ч. League Сезона
24/09/2022 15:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Голден Арт252247
RK Астраион Хендбол131326