РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7 – ГРК ТИКВЕШ 2014

Детали

Датум Ч. League Сезона
15/12/2022 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7131124
ГРК Тиквеш 2014141327