РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – ГРК ТИКВЕШ 2014

Детали

Датум Ч. League Сезона
02/12/2023 10:30 КАДЕТСКА МАШКА ЛИГА - ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7161430
ГРК Тиквеш 2014131124