РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7 – ГРК ТИКВЕШ 2014

Детали

Датум Ч. League Сезона
20/11/2023 16:30 МЛАДИНСКА МАШКА ЛИГА - 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7262147
ГРК Тиквеш 2014171633