РК ГОЛДЕН АРТ КЛ-7 – РК КИЧЕВО 2020

Детали

Датум Ч. League Сезона
18/02/2022 19:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7243155
РК Кичево 2020121123