РК ГОЛДЕН АРТ КЛ-7 – РК АЛКАЛОИД

Детали

Датум Ч. League Сезона
10/03/2022 19:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Голден Арт КЛ7131629
РК Алкалоид211435