Детали

Датум Ч. League Сезона
14/09/2022 17:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер141832
Голден Арт141125