РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
12/11/2023 11:00 МЛАДИНСКА МАШКА ЛИГА - 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер111223
РК Голден Арт КЛ7202545