РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
09/11/2023 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер211839
РК Голден Арт КЛ7070916