РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2 – РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
19/11/2022 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА ГРУПА Б 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер 2131225
РК Голден Арт КЛ7101121