РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2 – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
31/03/2024 15:00 ПИОНЕРСКА МАШКА ЛИГА ГРУПА А 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер 2071320
РК Голден Арт КЛ7081220