РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2 – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

Датум Ч. League Сезона
19/04/2024 13:30 КАДЕТСКА МАШКА ЛИГА - ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер 2101323
РК Голден Арт КЛ7110617