РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2 – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
03/03/2024 17:00 МЛАДИНСКА МАШКА ЛИГА - 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер 2161733
РК Голден Арт КЛ7171128