РК ЕУРОФАРМ ПЕЛИСТЕР 2 – ГРК ТИКВЕШ 2014

Детали

Датум Ч. League Сезона
24/03/2024 18:30 КАДЕТСКА МАШКА ЛИГА - ГРУПА Б 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер 2161733
ГРК Тиквеш 2014101323