РК ДРАЧЕВО – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
08/10/2022 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Драчево171835
РК Голден Арт КЛ7161733