РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД – РК ТЕКСТИЛЕЦ

Детали

Датум Ч. League Сезона
17/09/2022 12:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Бисинов Фруит Ленд121628
РК Текстилец101929