РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД – РК ШАМПИОН

Детали

Датум Ч. League Сезона
01/10/2022 11:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Бисинов Фруит Ленд131225
РК Шампион121527