РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД – РК ШАМПИОН

Детали

Датум Ч. League Сезона
20/04/2024 18:00 Прва Лига - Плеј ОФ 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Бисинов Фруит Ленд161935
РК Шампион111223