РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД – РК ОВЧЕ ПОЛЕ

Детали

Датум Ч. League Сезона
17/12/2022 14:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Бисинов Фруит Ленд141226
РК Овче Поле151025