РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД – РК ОВЧЕ ПОЛЕ 1958

Детали

Датум Ч. League Сезона
25/11/2023 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Бисинов Фруит Ленд212344
РК Овче Поле141731