РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД – РК МУЛТИ ЕСЕНС

Детали

Датум Ч. League Сезона
27/10/2022 17:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Бисинов Фруит Ленд110516
РК Мулти Есенс182240