РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД – РК МЛАДОСТ 1977

Детали

Датум Ч. League Сезона
10/11/2022 20:45 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Бисинов Фруит Ленд131326
РК Младост 1977131629