РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД – РК КИЧЕВО 2020

Детали

Датум Ч. League Сезона
12/03/2023 13:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Бисинов Фруит Ленд111021
РК Кичево 2020141933