РК БИСИНОВ ФРУИТ ЛЕНД – РК КИЧЕВО 2020

Детали

Датум Ч. League Сезона
30/09/2023 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2023/2024

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Бисинов Фруит Ленд222042
РК Кичево 2020110819