Наши пријатели

РК Астраион – РК Алушoвски

Details

Date Time League Season
15/12/2019 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2019/2020

Results

TeamПрво полувремеКрај
RK Астраион Хендбол1730
РК Алушовски1626

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright