РК АСТРАИОН ХЕНДБОЛ – РК ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
27/11/2022 16:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2022/2023

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
RK Астраион Хендбол151530
РК Голден Арт КЛ7131528