Наши пријатели

РК АСТРАИОН ХЕНДБОЛ – ГОЛДЕН АРТ КЛ7

Details

Date Time League Season
21/03/2021 17:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2020/2021

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
RK Астраион Хендбол151530
Голден Арт – КЛ 7202040

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright