РК АСТРАИОН ХЕНДБОЛ – РК ГОЛДЕН АРТ-КЛ7

Детали

Датум Ч. League Сезона
09/10/2021 16:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.2 2021/2022

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
RK Астраион Хендбол071118
РК Голден Арт КЛ7201636